Vetëm pak orë nga publikimi, ‘Electricity’ e Dua Lipës kryeson në ‘iTunes’

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.

Dy ditë më parë, këngëtarja ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Electricity”, një bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo, ndërsa e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Suksesi i kësaj kënge është parë që në orët e para të publikimit, ku kënga ka marrë afro 4 milifoto galeri onë klikime në YouTube.

Në rrjetet sociale, Dua ka bërë të ditur që kënga kryeson edhe në “iTunes”, dhe për këtë ka falenderuar fansat për mbështetjen.