Apartament ne DURRES

SHITET  APARTAMENT 102 M2,  450 EURO / M2 NE DURRES TEK GALAKTIKA . 1

Viçi lind me dy koka

Kjo foto tregon viçin e lindur me dy koka, katër sy dhe dy gojë.

Hyn në fuqi ligji për flokët

Kanë marrë fund torturat e çdo personi me ngjyrë, të cilët diskriminoheshin për pamjen

Morena Taraku sjell video teksa freskohet në dush /VIDEO

Morena taraku kishte befasuar të gjithë ditë më parë me një mesazh në rrjetet

Era Istrefi shfaqet super seksi me veshje sportive /FOTO

Era Istrefi vazhdon të shkëlqejë. Ajo aktualisht ndodhet në Los Anxhelos ku po punon

E veshur me të zeza, Marina Vjollca përshëndet fansat nga shtrati

Moderatorja Marina Vjollca po vazhdon pushimet në Itali bashkë me burrin e saj Getoar