Horoskopi ditor, 5 mars 2019

Dashi Kjo e martë do të jetë shumë më e mirë në raport me

“Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos

Na kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve

Speca të mbushur me sardele të thërrmuara

Përbërësit 4 spec i kuq (të mëdhenj) 2 sardele 3 lugë gjelle ullinj (me

Supë pule, receta e gjyshes

Është vërtetuar edhe shkencërisht që supa e pulës ndihmon në shërimin e ftohjeve dhe

Recetë për fëmijë/ Pica të vogla, të fryra

Përbërësit 500 gr brum (pastiçerie, të fryrë) 1 vezë (e madhe) 1 filxhan çaji

Krijoi imazhin e lojës vrasëse “Momo”, artisti shkatërron krijesën e tij

Prej kohësh është kthyer në shqetësimin kryesorë për të gjithë ata që ranë pre