Horoskopi ditor, 6 Mars 2019

Dashi Dashuria: Një lajm i madh në fushën sentimentale, sot do të jetë një

Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave

Në bazë të listës vjetore të Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është bërë zyrtarisht

Pse dalim me sy të kuq në foto dhe si ta shmangim këtë

Nganjëherë pupilat tona nuk arrijnë të ngushtohen kur dikush po na fotografon. Një sy

Erëzat dimërore, çelësi për t’i dhënë shije gatimeve tuaja

Piperi është një erëz që përdoret në kuzhinë në të gjithë botën në veçanti

“Lufta e Portokalleve” në Itali, tradita që daton nga Mesjeta

Italianët në qytetin verior të Ivreas u argëtuan jo pak gjatë fundjavës në atë

Njihuni me ushqimet që nuk skadojnë kurrë

Ndodh që gjithmonë para se të blejmë një produkt në market, ne shohim datën