Çfarë ndodh nëse nuk përdorni Facebook për 4 javë?

Edhe ta mendosh duket e vështirë, aq më tepër ta zbatosh. Megjithatë këtë sjellje

Rizgjimi i trurit është i mundur

Bëhet i mundur rizgjimi i trurit gjatë pleqërisë. Shkenca ka arritur që të riaktivizojë

Këngëtarja e famshme shqiptare sërish “single”! Aktori vendos t’i japë fund lidhjes

Këngëtarja e famshme shqiptare duket se është sërish vetëm, dhe kjo pasi aktori me

Horoskopi ditor, 6 Mars 2019

Dashi Dashuria: Një lajm i madh në fushën sentimentale, sot do të jetë një

Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave

Në bazë të listës vjetore të Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është bërë zyrtarisht

Pse dalim me sy të kuq në foto dhe si ta shmangim këtë

Nganjëherë pupilat tona nuk arrijnë të ngushtohen kur dikush po na fotografon. Një sy