Era Istrefi shfaqet super seksi me veshje sportive /FOTO

Era Istrefi vazhdon të shkëlqejë. Ajo aktualisht ndodhet në Los Anxhelos ku po punon

E veshur me të zeza, Marina Vjollca përshëndet fansat nga shtrati

Moderatorja Marina Vjollca po vazhdon pushimet në Itali bashkë me burrin e saj Getoar

Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë

Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë. Media Italiane II