E veshur me të zeza, Marina Vjollca përshëndet fansat nga shtrati

Moderatorja Marina Vjollca po vazhdon pushimet në Itali bashkë me burrin e saj Getoar

Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë

Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë. Media Italiane II

Njihuni me fshatin ku jetojnë vetëm trimat

Fshati Castellfollit de la Roca ndodhet pranë Girona-s në verilindje të Spanjës. Ai shkakton