E dini pse zgjoheni të etur në mëngjes ?

Zgjoheni të etur në mëngjes, me siguri kjo ka lidhje me mungesën e gjumit.

Dafina Zeqiri inspirohet nga Monica Bellucci për videoklipin e ri!

Shumë shpejt Dafina Zeqiri pritet të publikojë këngën e saj më të re, “A

Horoskopi ditor, 2 mars 2019

Dashi Ky është muaji i ndjenjave, i emocioneve dhe i dashurisë. Por këtë të