“Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos

Na kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve

Speca të mbushur me sardele të thërrmuara

Përbërësit 4 spec i kuq (të mëdhenj) 2 sardele 3 lugë gjelle ullinj (me

Supë pule, receta e gjyshes

Është vërtetuar edhe shkencërisht që supa e pulës ndihmon në shërimin e ftohjeve dhe