Apartament me qera, Vlore

Dhome , paradhome, ballkon dhe tualet me nje sip 45 metra katrore. Ne katin

Shitet shtëpi private

Shtepi 90m2, 2 dhoma gjumi, nje dhome gatimi, dhome ndenjeje, 1 tualet. Siperfaqe totale

Njoftim pune.

Nurce shpk kerkon te punesoje: Nje menaxher shitjesh shofer te moshes 25-40 vjec. Dy