Tapeti i kuq i “Oscars”, Kendall Jenner “i heq” të gjitha (Foto)

Nëse do të kishte një çmim për fustanin më kurajoz të veshur përpara ceremonisë

Shiti virgjërinë për dy milionë funte, për 23-vjeçaren “luftoi” edhe një futbollist – por fitoi një politikan japonez (Foto/Video)

Një modele e re që ka nxjerrë në shitje virgjërinë në internet, pretendon se

Enca Haxhia duke ndezur marihuanë: Në Amsterdam me bari, në Tiranë me dashni

Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një foto të re në Instagram në të

Dokumentari për Michael Jackson (Video)

as shumë betejash ligjore mes produksionit dhe familjes së Michael Jackson, publikohen pamjet e

Seksbomba e njohur mahnit me fotot e fundit

Joy ka qerasur meshkujt me fotografi të reja fantastike në Instagram. Modelja superjoshëse ka

Infermierja seksi që shëroi Juventusin e Allegrit

Juventusi ishte “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e