Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë

Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë. Media Italiane II

Njihuni me fshatin ku jetojnë vetëm trimat

Fshati Castellfollit de la Roca ndodhet pranë Girona-s në verilindje të Spanjës. Ai shkakton

Vejusha padit qeverinë për mungesë të seksit, kërkon 1.2 milionë dollarë!

Një vejushë e moshës së re, burri i së cilës ka vdekur pas dështimit

Nga seksi deri tek kanceri: 10 arsyet përse nuk duhet t’ia teprojmë me alkool

Një studim i Observatorit ushqimor “Grana Padano” me mbi 6,250 djem, kryesisht nën 21

Shkëlqim dhe ekstravagancë për “Oscars”, habit Bleona Qereti

Kur bëhet fjalë për “Oscar”-ët, është e pamundur të lësh jashtë vëmendjes “tapetin e

“Beqarja” Lady Gaga, për pak sa nuk puthet me Bradley Cooper në sytë e Irina Shayk

E pamundur t’u shpëtonte bliceve të kamerave, e sigurisht që thashethemet vetëm sa kanë