Kategoria Shitje,Blerje,Qera

Shitet shtepia

Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2

Shitet Garazh

Shitet: Dopio sipërfaqe Garazh në qendër të Lushnjes. Ndërtesa në foto. Me qepen të

Shitet banese duplex kati 3 dhe 4 ne lagjen skender libohova

Shitet banese duplex kati 3 dhe 4ne lagjen skender libohova rruga misto mame pallati

Apartament ne DURRES

SHITET  APARTAMENT 102 M2,  450 EURO / M2 NE DURRES TEK GALAKTIKA . 1

Shitet banesë me Çmim të lirë

Në qendër të Lushnjes pranë gjimnazit 18 tetori tek pallat i ri ,shitet hyrje

107 m2 Shitet 33 mijë euro

Në qendër të Lushnjes pranë gjimnazit pallat i ri ,shitet hyrje e re 107