Kategoria Njoftime

Shitet 30 000

Shitet shtepi 2+1, dy dhoma dhe 1 kuzhine, 1 banjo, kati i pare banimi,

Hëna nga ora 00:00 do të jetë ndriçues për Lushnjen dhe rrethinat e saj.

Hëna nga ora 00:00 do të jetë ndriçuesi dominues për Lushnjen dhe rrethinat e

Horoskopi ditor, 8 mars 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj

Njotim pune, Agjent shitje

Kompania BBC dega Lushnje kerkon te shtoje stafin dhe ju fton te aplikoni per

Njoftim pune, restoranti i cili ndodhet në Zhamë

Njoftim pune. Restoranti i cili ndodhet tek Karburant Kastrati në Zhamë,kërkon të punësojë kuzhinier