Kategoria Kuriozitete

Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë

Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë. Media Italiane II

Njihuni me fshatin ku jetojnë vetëm trimat

Fshati Castellfollit de la Roca ndodhet pranë Girona-s në verilindje të Spanjës. Ai shkakton

Vejusha padit qeverinë për mungesë të seksit, kërkon 1.2 milionë dollarë!

Një vejushë e moshës së re, burri i së cilës ka vdekur pas dështimit