Kategoria Kuriozitete

E dini pse zgjoheni të etur në mëngjes ?

Zgjoheni të etur në mëngjes, me siguri kjo ka lidhje me mungesën e gjumit.

Tjetër lojë qarkullon në internet, “Momo” rreziku më i ri për fëmijët

Pas lojës famëkeqe, “Balena Blu”, ku shumë fëmijë humbën jetën pasi u bënë pjesë

Një kafene në Tajlandë ofron një eksperiencë unike /Video

Tifozët e qenve Husky siberian në Tajlandë kanë mundësinë që pasi të pinë kafe

Dysheku i teknologjisë së lartë rregullon temperaturën sipas nevojës /Video

Bashkëshortët që ia marrin çarçafin njëri -tjetrit gjatë natës, këtë problem mund ta kenë

Viçi lind me dy koka

Kjo foto tregon viçin e lindur me dy koka, katër sy dhe dy gojë.

Hyn në fuqi ligji për flokët

Kanë marrë fund torturat e çdo personi me ngjyrë, të cilët diskriminoheshin për pamjen