Kategoria Kuriozitete

Pse dalim me sy të kuq në foto dhe si ta shmangim këtë

Nganjëherë pupilat tona nuk arrijnë të ngushtohen kur dikush po na fotografon. Një sy

“Lufta e Portokalleve” në Itali, tradita që daton nga Mesjeta

Italianët në qytetin verior të Ivreas u argëtuan jo pak gjatë fundjavës në atë

Njihuni me ushqimet që nuk skadojnë kurrë

Ndodh që gjithmonë para se të blejmë një produkt në market, ne shohim datën

Krijoi imazhin e lojës vrasëse “Momo”, artisti shkatërron krijesën e tij

Prej kohësh është kthyer në shqetësimin kryesorë për të gjithë ata që ranë pre

Konsumoni dy banane në ditë, ja çfarë ndodh me trupin tuaj

Bananet janë një ndër frutat më të pëlqyera nga njerëzit. Ato janë të shijshme

E dini pse zgjoheni të etur në mëngjes ?

Zgjoheni të etur në mëngjes, me siguri kjo ka lidhje me mungesën e gjumit.