Kategoria Kulinari

Nëse nuk ju zë gjumi gjatë natës, keni nivel të ulët magnezi!

Nëse keni vështirësi të bini në gjumë, kjo mund të ndodhë sepse keni nivel

Erëzat dimërore, çelësi për t’i dhënë shije gatimeve tuaja

Piperi është një erëz që përdoret në kuzhinë në të gjithë botën në veçanti

Speca të mbushur me sardele të thërrmuara

Përbërësit 4 spec i kuq (të mëdhenj) 2 sardele 3 lugë gjelle ullinj (me

Supë pule, receta e gjyshes

Është vërtetuar edhe shkencërisht që supa e pulës ndihmon në shërimin e ftohjeve dhe

Recetë për fëmijë/ Pica të vogla, të fryra

Përbërësit 500 gr brum (pastiçerie, të fryrë) 1 vezë (e madhe) 1 filxhan çaji

Si të gatuajmë Oktapod me Kungull