Kategoria Artistet

Tapeti i kuq i “Oscars”, Kendall Jenner “i heq” të gjitha (Foto)

Nëse do të kishte një çmim për fustanin më kurajoz të veshur përpara ceremonisë

Enca Haxhia duke ndezur marihuanë: Në Amsterdam me bari, në Tiranë me dashni

Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një foto të re në Instagram në të

Dokumentari për Michael Jackson (Video)

as shumë betejash ligjore mes produksionit dhe familjes së Michael Jackson, publikohen pamjet e