Kategoria Artistet

Shkëlqim dhe ekstravagancë për “Oscars”, habit Bleona Qereti

Kur bëhet fjalë për “Oscar”-ët, është e pamundur të lësh jashtë vëmendjes “tapetin e

“Beqarja” Lady Gaga, për pak sa nuk puthet me Bradley Cooper në sytë e Irina Shayk

E pamundur t’u shpëtonte bliceve të kamerave, e sigurisht që thashethemet vetëm sa kanë

Tapeti i kuq i “Oscars”, Kendall Jenner “i heq” të gjitha (Foto)

Nëse do të kishte një çmim për fustanin më kurajoz të veshur përpara ceremonisë

Enca Haxhia duke ndezur marihuanë: Në Amsterdam me bari, në Tiranë me dashni

Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një foto të re në Instagram në të

Dokumentari për Michael Jackson (Video)

as shumë betejash ligjore mes produksionit dhe familjes së Michael Jackson, publikohen pamjet e

Seksbomba e njohur mahnit me fotot e fundit

Joy ka qerasur meshkujt me fotografi të reja fantastike në Instagram. Modelja superjoshëse ka