Kategoria Artistet

“Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos

Na kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve

Nicole flet për herë të parë pas publikimit të videos me Hamilton: Ishte e tmerrshme

Nicole Scherzinger e ka thyer heshtjen lidhur me publikimin e një videoje intime, në

U akuzua për abuzim me fëmijët, BBC ndalon transmetimin e këngëve të “Mbretit të Popit”

Pas bërjes publike të dokumenteve që denonconin abuzimin me fëmijët, BBC Radio 2 ka