Kategoria Artistet

Këngëtarja e famshme shqiptare sërish “single”! Aktori vendos t’i japë fund lidhjes

Këngëtarja e famshme shqiptare duket se është sërish vetëm, dhe kjo pasi aktori me

Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave

Në bazë të listës vjetore të Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është bërë zyrtarisht

“Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos

Na kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve