Kategoria Artistet

Këngëtarja e famshme shqiptare sërish “single”! Aktori vendos t’i japë fund lidhjes

Këngëtarja e famshme shqiptare duket se është sërish vetëm, dhe kjo pasi aktori me

Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave

Në bazë të listës vjetore të Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është bërë zyrtarisht

“Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos

Na kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve

Nicole flet për herë të parë pas publikimit të videos me Hamilton: Ishte e tmerrshme

Nicole Scherzinger e ka thyer heshtjen lidhur me publikimin e një videoje intime, në

U akuzua për abuzim me fëmijët, BBC ndalon transmetimin e këngëve të “Mbretit të Popit”

Pas bërjes publike të dokumenteve që denonconin abuzimin me fëmijët, BBC Radio 2 ka

Rita Ora “ndez” rrjetin

Bukuroshja shqiptare Rita Ora ka sjellë disa poza shumë seksi. Ajo ka publikuar disa