ShoBiz

  • Këngëtarja e famshme shqiptare sërish “single”! Aktori vendos t’i japë fund lidhjes March 6, 2019 Këngëtarja e famshme shqiptare sërish “single”! Aktori vendos t’i japë fund lidhjesKëngëtarja e famshme shqiptare duket se është sërish vetëm, dhe kjo pasi aktori me të cilin ajo po dilte, ka vendosur t’i japë fund lidhjes së tyre. Bëhet fjala për këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe yllin e Hollywood, Andrew Garfield. Mësohet se ka qenë ky i fundit ai që ka vendosur që romanca e tyre ...
  • Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave March 5, 2019 Kylie Jenner thyen rekordin e Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohëraveNë bazë të listës vjetore të Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është bërë zyrtarisht miliarderja më e re e të gjitha kohërave duke e hequr nga froni themeluesin e Facebookut, Mark Zuckerberg. Ky titull më në fund i është ndarë 21-vjeçares, kur kihet parasysh se me muaj të tërë është spekuluar se ajo do të arrinte ...
  • “Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos March 5, 2019 “Sekreti” i Xhensila Myrtezajt dhe Pirro ÇakosNa kishin paralajmëruar se do të sillnin një këngë të re, përmes disa postimeve gjatë xhirimeve, por Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako kanë surprizuar me “Sekreti”-n e tyre. Një admirues sekret, i dashuruar pas saj, ai e ndjek në çdo hap Xhensilën, në Venecian e bukur. I bërë një me kalimtarët, nën atmosferën e maskave, ...
  • Nicole flet për herë të parë pas publikimit të videos me Hamilton: Ishte e tmerrshme March 4, 2019 Nicole flet për herë të parë pas publikimit të videos me Hamilton: Ishte e tmerrshmeNicole Scherzinger e ka thyer heshtjen lidhur me publikimin e një videoje intime, në të cilën shfaqej me ish-të dashurin Lewis Hamilton. Në muajin shkurt në internet kishte rrjedhur një video, në të cilën çifti i dikurshëm shfaqeshin duke u puthur dhe përkëdhelur në shtrat. Ndërsa këngëtarja – e cila deri më tani kishte refuzuar ta komentojë ...
  • U akuzua për abuzim me fëmijët, BBC ndalon transmetimin e këngëve të “Mbretit të Popit” March 4, 2019 U akuzua për abuzim me fëmijët, BBC ndalon transmetimin e këngëve të “Mbretit të Popit”Pas bërjes publike të dokumenteve që denonconin abuzimin me fëmijët, BBC Radio 2 ka marrë vendimin që të mos e transmetojë më muzikën e Michael Jackson. Pak ditë më parë dy persona e akuzuan “Mbretin e Popit” se ka abuzuar seksualisht me ta kur ishin fëmijë. Vendimi i BBC është marrë javën e kaluar pas dhënies në ...

Shitje, Blerje, Qera

  • 2 shtepi ne nje -dublex July 17, 2019 2 shtepi ne nje -dublexShitet banesë duplex kati 3 dhe 4 në lagjen Skënder Libohova rruga mMisto mame pallati 30 shkalla 3 (pallati i sherbimit elektrik) Lushnje . Te dyja katet janë lidhur me shkallë të brëndshme. Siperfaqja e përgjithshme e banesës 150m2 pa ambjentet e përbashkëta. e kompletuar sipas kushteve bashkëkohore me kuzhine , sallon , oxhak , ...
  • Lushnje ,shitet prona ,truall ndërtesë! June 8, 2019 Lushnje ,shitet prona ,truall ndërtesë!Lushnje ,shitet prona ,truall ndërtesë!250 m2 Truall dhe 150 m2 ndertese 2 kateshe. Objekti ndodhet ne rrugen Lutfije Bano prane Victory Scool ne lagjen Skender Libohova.
  • Shitet shtepia May 15, 2019 Shitet shtepiaShitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati. Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me sistem uji 24ore, shtepia ...
  • Shitet Garazh April 10, 2019 Shitet Garazh Shitet: Dopio sipërfaqe Garazh në qendër të Lushnjes. Ndërtesa në foto. Me qepen të telekomanduar. Nr Cel: 0693382660 Cmimi: 14000€
  • Shitet banese duplex kati 3 dhe 4 ne lagjen skender libohova April 4, 2019 Shitet banese duplex kati 3 dhe 4 ne lagjen skender libohovaShitet banese duplex kati 3 dhe 4ne lagjen skender libohova rruga misto mame pallati 30 shkalla 3 (pallati i sherbimit elektrik) lushnje . te dyja katet jane lidhur me shkalle te brendshme. siperfaqja e pergjithshme e baneses 150m2 pa ambjentet e perbashketa. e kompletuar sipas kushteve bashkekohore me kuzhine , sallon , oxhak , tre ...