Apartament me qera, Vlore

Dhome , paradhome, ballkon dhe tualet me nje sip 45 metra katrore.
Ne katin e 7, me ashensor, ndertim i ri dhe cilesor.
Cmimi: 13.000 Leke te reja
Adresa: Ne Lungomare, Vlore.
Tel: 0697667028
Shenim: Preferohen studente, pasi eshte i disponueshem deri ne fund te muajit qershor.