Shitet biznesi

“SHITET BIZNESI ” BUTIK OFERTASH 2 ,  efekt emigrimi.CMIMI OKAZION .

Puna  eshte e ngritur  dhe biznesi tashme ka krijuar  emer ne LUSHNJE.

Vendndodhja ne qendren tregtare METROPOL CENTER ,kati 2.

TE INTERESUARIT TE NA KONTAKTOJNE NE 069 36 52 278