2 shtepi ne nje -dublex

Shitet banesë duplex kati 3 dhe 4 në lagjen Skënder Libohova rruga mMisto mame pallati 30 shkalla 3 (pallati i sherbimit elektrik) Lushnje . Te dyja katet janë lidhur me shkallë të brëndshme. Siperfaqja e përgjithshme e banesës 150m2 pa ambjentet e përbashkëta. e kompletuar sipas kushteve bashkëkohore me kuzhine , sallon , oxhak , tre dhoma gjumi , 2 banjo. të interesuarit të shkruajnë inbox