Shitet shtepia

Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati.
Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me sistem uji 24ore, shtepia shitet e kompletuar sic e shiheni ne foto. Kontakt 0689000955