Shitet 30 000

Shitet shtepi 2+1, dy dhoma dhe 1 kuzhine, 1 banjo, kati i pare banimi, 76 metra katror, e hipotekuar. Shtepia ndodhet ne lagjen “Loni Dhamo” prane shkolles “Kongresi I Lushnjes”. Shtepia ndodhet me pamje nga shkolla dhe nga rruga kryesore, e favorshme dhe per dyqane/bisnese. Cmimi 30.000 €.