Shitet banese duplex kati 3 dhe 4 ne lagjen skender libohova

Shitet banese duplex kati 3 dhe 4ne lagjen skender libohova rruga misto mame pallati 30 shkalla 3 (pallati i sherbimit elektrik) lushnje . te dyja katet jane lidhur me shkalle te brendshme. siperfaqja e pergjithshme e baneses 150m2 pa ambjentet e perbashketa. e kompletuar sipas kushteve bashkekohore me kuzhine , sallon , oxhak , tre dhoma gjumi , 2 banjo. te interesuarit. +355689000955