Rita Ora “ndez” rrjetin

Rita Ora “ndez” rrjetinBukuroshja shqiptare Rita Ora ka sjellë disa poza shumë seksi.
Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku në secilën duket më joshëse se në tjetrën.

Në të treja fotografitë, Rita shihet duket mbajtur dorën në gjoks dhe duke pozuar në mënyrë shumë provokuese. Nuk kanë munguar komentet pozitive ku të gjithë e komplimentojnë për format dhe bukurinë.

Ndërkohë, Rita ka nisur turneun “Phoenix” që duket se do jetë suksesi i saj i rradhës.