Morena Taraku sjell video teksa freskohet në dush /VIDEO

Morena Taraku sjell video teksa freskohet në dush

Morena Taraku sjell video teksa freskohet në dush

Morena taraku kishte befasuar të gjithë ditë më parë me një mesazh në rrjetet sociale.

Bukuroshja kishte publikuar një imazh në llogarinë personale në Instagram teksa në “gishtin e fejesës” mbante një unazë dhe ka pohuar se ishte fejuar.
Por, zeshkania më tepër detaje nuk ka dhënë duke mbetur gjithçka misterioze në lidhje me mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.
Së fundi, këngëtarja ka sjell një video teksa shihet në një dush duke u freskuar edhe pse temperaturat janë tejet të ulta.
“Është ftohtë jashtë”, ka shkruar ajo teksa shihet e veshur vetëm në të brendshme dhe reçipeta.
Ajo ka tash e sa muaj që është zhvendosur në Stamboll të Turqisë për të jetuar dhe vazhduar karrierën e saj atje.