Infermierja seksi që shëroi Juventusin e Allegrit

infermierja-seksi-qe-sheroi-juventusin-e-allegrit

Infermierja seksi që shëroi Juventusin e Allegrit

Juventusi ishte “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampionëve, por ja tek vjen menjëherë një “infermiere”, për të kuruar bardhezinjtë. Bëhet fjalë për modelen e njohur të Play Boy-t, Sparkling Giorgina, e cila ka realizuar një set vërtetë “të nxehtë” fotografik, e veshur si një infermiere. Giorgina është një tifoze e “zjarrtë” e Juventusit dhe siç tregohet edhe nga Instagrami i saj, shkon shpesh në stadium për të mbështetur të besuarit e Allegrit. Modelja ka qenë e pranishme edhe në sfidën e pasdites së sotme ndaj Bolognës, të cilën Juventusi e fitoi me rezultatin 0-1, falë golit të Dybala.