Një grup grash kosovare ,habisin trupat e sigurisë së KFOR në urën e Ibrit në Mitrovicë

Një grup grash kosovare ,habisin trupat e sigurisë së KFOR në urën e Ibrit

Shitet Garazh

Shitet: Dopio sipërfaqe Garazh në qendër të Lushnjes. Ndërtesa në foto. Me qepen të

Shitet banese duplex kati 3 dhe 4 ne lagjen skender libohova

Shitet banese duplex kati 3 dhe 4ne lagjen skender libohova rruga misto mame pallati

Mësoni sa minuta duhet të bëni ecje në ditë për të rënë

Të pakënaqura me format e tyre, femrat u nënshtrohen dietave drastikeve për të arritur

Horoskopi ditor, 11 mars 2019

Dashi Kjo javë do të nisë me nervozizëm dhe tensione. Do të keni dëshirë

Nuk i bënte mirë punët e shtëpisë, gruaja e mbyll burrin në papafingo

Mjaftonte që burri të mos lante mirë enët apo të mos nderte mirë rrobat