Fund transmetimeve analoge.Lajme

Fund transmetimeve analoge.

Nga sot transmetimet analoge kalojnë në ato dixhitale në dy qarqet më të mëdha të vendit, Tirana e Durrësi. Të…

Vuçiç viziton sot Kosovën.Njoftime

Vuçiç viziton sot Kosovën.

Kur e gjithë vëmendja është tek dialogu mes dy vendeve, presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të jetë sot në Kosovë…

Prodhohet birra e parë nga kanabisi!

Një kompani me bazë në Toronto ia ka dalë  të prodhojë  një  birrë  me kanabis. Pijet po përgatiten në pritje…

Njoftim/Firma ”Center Shqiptare ”kerkon 100 punetore!

Firma  Center Shqiptare kerkon te punesoje 100 punetore  femra dhe meshkuj ne fushen e rrobaqepsise,me ose pa eksperience.Nga mosha 18…

OKAZION! Shitet një pikë karburanti!Njoftime

OKAZION! Shitet një pikë karburanti!

Shitet nje pike karburanti aktualisht e dhene me qera.ndodhet ne autostraden lushnje _ tirane.2000 m katrore e pajisur me ipoteke…

Kërkohet për punësim kamarier.Njoftime

Kërkohet për punësim kamarier.

Restorant ARBEN KUKA pas bashkisë, kerkon te punesoje Kamarier. Personat e interesuar te telefonojnë në numrin 069 22 010 41…

Kërkohet për punësim mobilier marangoz.Njoftime

Kërkohet për punësim mobilier marangoz.

Mobileri Gjyla prane kryqezimit te spitalit, kerkon te punesoje Mobilier marangoz te moshes deri ne 40 vjec . Të interesuarin…

Kërkohet për punësim një inxhinier ose inxhiniere mekanikNjoftime

Kërkohet për punësim një inxhinier ose inxhiniere mekanik

Kërkohet për punësim një inxhinier ose inxhiniere mekanik ,të cilët njohin mirë vizatimet 2D & 3D .Përparësi do të kenë…

OKAZION! Shitet një vilë 3 katëshe.Njoftime

OKAZION! Shitet një vilë 3 katëshe.

OKAZION! Shitet një vilë 3 katëshe tek lagjia “Kadri Qystri” përballë portës së ish-ushqimores. Disponon 223 m2 truall nga të…